Canva czy grafik?

Jak powiedział A. Einstein „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy. Wiedza jest ograniczona, a wyobraźnia otacza cały świat.”

W dobie pandemii social media rozwinęły się pod względem tworzenia treści marketingowych. Niektórzy twierdzą, że dwa posty tygodniowo to zdecydowanie za mało. Z contentem marketingowym chcemy być na Facebook’u, Instagramie, Tiktoku, Snapchacie, Twiterze, Linkedin i jeszcze w Google’u.

Platform jest dużo, więc dużo też grafik. Każda z nich jest w innych wymiarach, każda powinna zawierać inne treści. Każda powinna być zachęcająca swoją formą. Jeżeli nie masz grafika zatrudnionego na etacie, koszt jednej grafiki waha się między 50-150 zł netto.

Często spotykamy się ze stwierdzeniem – po co komu grafik? Przecież są programy takie jak Canva i inne, które ułatwiają nam stworzenie prostych banerów w szybkim czasie w sposób zautomatyzowany. Wystarczy wykupić wersję PREMIUM i mieć dostęp do wszystkich materiałów.

Koszt takiego pakietu to około 50 zł za wersję dla jednej osoby.

Kiedy korzystać z usług grafika?

Na Canvie też można stworzyć design firmy. Tylko czy Canva podpowie, jakie są trendy?

Czy Canva dobierze kolory do Twojego sektora rynkowego?

Grafik jest na bieżąco ze wszystkimi trendami i wykonuje swoją pracę zgodnie z wytycznymi trendowymi i technicznymi. Korzysta z narzędzi, które umożliwiają dopasowanie wszystkiego w sposób odpowiedni do wizji Klienta, łącząc jednocześnie wymogi, jakie ma spełniać logo.

Oprócz pomysłu na kreację graficzną potrzebna jest wiedza.

Owszem – może być logo typu WORD, czyli sam napis. Pamiętaj jednak, że symbol graficzny przyda się w przypadku ustawiania między innymi favicon’ów (małe symbole graficzne) oraz jako dodatek do Twoich banerów.

Co dostajesz od grafika?

  • 3 projekty w różnym stylu
  • 3 poprawki wybranego logo
  • grafika wektorowa
  • formaty PDF, EPS, SVG
  • dodatkowo pliki PNG gotowe do użycia jako zdjęcie profilowe na Facebook i Instagram.
  • Informację o użytej czcionce i kolorach


Warto skorzystać z usług profesjonalisty do stworzenia designu firmy. Zostanie z Wami na dłużej.

Chciałbyś z nami współpracować?
Porozmawiajmy.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na holistyczne podejście do Twojej firmy. Łączymy marketing z Twoimi procesami. Napisz do nas i dowiedz się więcej.

Biuro

Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10
15-110 Białystok

Bądź na bieżąco

Dołącz do grona naszych subskrybentów

Nie przegap żadnych nowości